Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Forumas „S.M.A.R.T. ugdymas: vakar, šiandien, rytoj“ – kaip turi keistis su XXI a. jaunimu dirbančių švietėjų vaidmuo?

2016-05-03

3D, VR, FB, VLOG‘as, MOOC, APP – neretam vyresnės kartos atstovui šie ir kiti sutrumpinimai gali sukelti galvos skausmą. Tačiau šiuolaikinis jaunimas, neretai įvardinamas kaip Karta Z, galėtų pateikti dar daugiau neaiškių raidžių kratinių, kurių mes galime nesuprasti. Kaip išmokti dirbti su naujomis technologijomis, kaip pasiekti kad ne mes tarnautume technologijoms, o jos mums pagelbėtų ugdymo, švietimo, lavinimo procesuose?

Šių ir kitų klausimų nagrinėjimui ir aptarimui skirtas organizuojamas forumas „S.M.A.R.T. ugdymas: vakar, šiandien, rytoj“

Kviečiame visus bendrai diskusijai, patirties mainams, kaip turi keistis su XXI a. jaunimu dirbančių švietėjų vaidmuo, ar įmanoma ir ar reikia įsisavinti naujas technologijas, o gal per šimtmečius taikytos ugdymo metodikos yra ne mažiau efektyvios nei naujai atsiradusios technologijos? Forumo metu inicijuotas praktinis darbas sekcijose, pristatymai bus skirti apžvelgti ir geriau susipažinti su egzistuojančiomis mokamomis ir nemokamomis technologijomis, jų pritaikymu ugdyme ir švietime.

Forumas vyks 2016 metų gegužės 11 d. 9.00-16.30 val. Socialinių mokslų kolegijoje, adresu Nemuno g. 2, Klaipėda.

Forumo dalyviai: ikimokyklinio ugdymo įstaigų atstovai, bendrojo lavinimo mokyklų atstovai, neformalaus švietimo paslaugų teikėjai, suaugusiųjų švietimo atstovai, profesinių mokyklų atstovai, universitetų, kolegijų atstovai ir visi neabejingi besikeičiančiam švietimo vaidmeniui technologijų amžiuje.

Forumo metu darbas bus organizuojamas 3 sekcijose, į kurias būtina registracija:

  • S.M.A.R.T. technologijos kalboms
  • S.M.A.R.T. Pedagogas
  • S.M.A.R.T. Klasė

Dalyvavimas Forume nemokamas, dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Vietų skaičius ribotas, todėl kviečiame užpildyti registracijos anketą iki 2016-05-06 d.: http://goo.gl/forms/v2JL50iGOK

Daugiau informacijos apie Forumą rasite adresu www.smk.lt

 

 

 

Naujienų kategorijos

Žymos