Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Europos Komisija kviečia dalyvauti konkurse „Profesinis mokymas labai mažose, mažose ir vidutinėse įmonėse skirtinguose profesinės veiklos etapuose“

2017-08-02
Europos Komisija paskelbė, kad paraiškas dalyvauti konkurse „Profesinis mokymas labai mažose, mažose ir vidutinėse įmonėse skirtinguose profesinės veiklos etapuose“ galima teikti iki 2017 m. rugsėjo 27 d.
 
Europos Komisija paskelbė konkursą, kuriame bus vertinami Europos profesinio mokymo labai mažose, mažose ir vidutinėse įmonėse gerosios praktikos pavyzdžiai. Europos Komisija ragina Europos įmones pateikti gerosios praktikos pavyzdžių, parodančių, kaip darbdaviai ir darbuotojai suvokia tęstinio mokymo poreikį skirtinguose profesinės veiklos etapuose.   
 
Pagrindiniai konkurso tikslai:
  • skleisti gerosios praktikos pavyzdžius visoje Europos Sąjungoje;
  • atkreipti visuomenės dėmesį į mokymosi per visą profesinę veiklą klausimą bei naujų praktikų ir politikos sričių poreikį;
  • skirti dėmesį mokymui ne tik pirminio švietimo lygmenyje, kad gebėjimai būtų ugdomi ir toliau, suteikiant darbuotojams galimybę sėkmingai keisti profesinę veiklą ir tobulėti savo profesinėje veikloje.
Konkursas rengiamas vykdant 2017 m. Europos profesinių gebėjimų savaitę.

Naujienų kategorijos

Žymos