Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Europos dieną „Erasmus+“ oro balionas pasiruošęs skrydžiui

2017-05-09

Šiemet visa Europa švenčia programos „Erasmus+” 30-metį. Šia proga programos „Erasmus+“ oro balionas visą sezoną skraidys virš didžiausių Lietuvos miestų primindamas, kad „Erasmus+“ atveria ne tik galimybes, bet ir svajones. Tikimės, kad dalyvavusiems programoje jis primins sėkmingas asmenines istorijas, o dar tik svajojančius – įkvėps ryžto kilti į savo tikslų aukštumas. Skaičiuojama, kad jau devyni milijonai ES piliečių pasinaudojo programos „Erasmus+“ galimybėmis. Net 94% dalyvavusių teigiamai vertina šios programos įtaką  tolimesniam gyvenimui, studijoms, karjerai.

Didžiausia ir sėkmingiausia įvardinama Europos Sąjungos švietimo, jaunimo ir sporto programa Lietuvoje startavo 1999 m. su 361 studentu. Šiandieną turime virš 40 tūkst. išvykusių studentų ir  18,5 tūkst. užsieniečių atvykusių studijų mainų į Lietuvą. Prijungę profesines, vidurines mokyklas, jaunimo organizacijas, švietimo ir jaunimo darbuotojus gautume daugiau nei 187 000 žmonių, Lietuvos piliečių, kurie pasinaudojo „Erasmus+“ programos teikiamomis galimybėmis.

Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, Lietuvoje  programą „Erasmus+“ administruojančios agentūros, kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje programos trisdešimtmečiui paminėti organizuoja daugybę renginių, iniciatyvų ir konkursų, kurių laimėtojai gaus bilietą skrydžiui „Erasmus+“ oro balionu.

Baliono keliones, renginius ir kitas akcijas galėsite stebėti „Erasmus Plius Lietuva” Facebook paskyroje.

Naujienų kategorijos

Žymos