Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

„Erasmus+“ ir „Study in LT“ bendradarbiavimo vizitas Airijoje

Pranešame, jog Airijos nacionalinė „Erasmus+“ agentūra išreiškė norą programos „Erasmus+“ rėmuose didinti mobilumo srautus su Baltijos šalimis.

Su šia agentūra ir Lietuvos ambasada Airijoje susitarėme dėl vizito, apjungsiančio „Erasmus+” programos bei Lietuvos aukštojo mokslo tarptautiškumo plėtros projekto „Study in LT“ tikslus. Vizito tikslas – drauge su Airijos programos  „Erasmus+“ nacionaline agentūra suorganizuoti renginį, kurio metu Lietuvos ir Airijos aukštosios mokyklos galėtų užmegzti ryšius tolimesniam bendradarbiavimui mobilumo programos rėmuose. Antrą vizito dieną vyktų susitikimas su lietuvių bendruomene Airijoje, kuriai būtų pristatomos studijų galimybės Lietuvoje.

Jau yra konkreti vizito data – gegužės 25-26 dienos!

Jei matote poreikį dalyvauti šiame vizite, prašau užpildyti žemiau esančią kontaktinę registracijos formą. Su visais užsiregistravusiais susisieksime.

REGISTRACIJA BAIGTA!

Su visais užsiregistravusiais susisieksime netrukus ir suteiksime daugiau praktinės informacijos – detalesne programa ir informacija, kokios Airijos aukštosios mokyklos dalyvaus šiame susitikime.