Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

„Erasmus+“ bėgimo komanda sudrebino Vilniaus gatves

2018-05-28

Trečius metus nacionalinės „Erasmus+“ programos agentūros − Švietimo mainų paramos fondas  ir Jaunimo bendradarbiavimo agentūra  „We run Vilnius“ 5 km bėgime suburdama net 597 dalyvių komandą iš 49 institucijų iš 26 šalių.

Tai – didžiausia šiame bėgime dalyvavusi komanda, kurioje bėgo šiuo metu Lietuvoje studijuojantys programos „Erasmus+“ studentai iš užsienio, Lietuvos švietimo įstaigų mokytojai, moksleiviai, studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai iš įvairių Lietuvos švietimo institucijų. Vyriausiam komandos nariui buvo 72 metai, jauniausiam – 10.

Bėgimas subūrė gausų būrį studentų iš įvairių pasaulio šalių: Baltarusijos, Prancūzijos, Portugalijos, Ispanijos, Turkijos, Italijos, Graikijos, Nigerijos, Argentinos, Kolumbijos. Dalyviai iš Lietuvos buvo ne mažiau aktyvūs: atvyko ne tik iš didžiųjų miestų, bet ir iš regionų: Alytaus, Joniškio, Mažeikių, Kėdainių, Tauragės, Panevėžio, Šilalės, Visagino, Joniškėlio ir kt.

Komandinę dvasią įkvėpė bei palaikė Vaida Žūsinaitė − vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė, daugkartinė Lietuvos bei tarptautinių varžybų čempionė bei prizininkė, Vilniaus maratono rekordininkė, 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių Rio de Žaneire dalyvė. Bėgikė ne tik pravedė apšilimo treniruotę, davė naudingų patarimų, bet ir kartu su komanda bėgo 5 km trasą, o gegužės mėnesį padėjo ruoštis bėgimui treniruodama „Bėk su „Erasmus+“ komandos narius Vingio parke. 

Švietimo mainų paramos fondas dėkoja visiems dalyvavusiems bėgime su „Erasmus+“ komanda ir nekantriai laukia kitų metų bėgimo!

Naujienų kategorijos

Žymos