Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Pranešėjai

Virginijus Savukynas

(Žurnalistas)

Žurnalistas, kultūros antropologas, LRT televizijos laidos „Istorijos detektyvai“ autorius, programėlės „Būk detektyvas!”, skirtos keliautojams, norintiems geriau pažinti Lietuvos istoriją, projekto vadovas, EK projekto „Epale“ autoritetas.

Diskusija: „Vienas šansas iš milijono – kaip idėja tapo valstybe“. Šeštadienis, rugsėjo 09 d., 16.30-17.30, „Atviros Lietuvos“ diskusijų erdvė.

Diskusiją inicijuoja projektas „Epale“.

 

 

 

 

Staselė Riškienė

(Mokytoja, ekspertė)

EK mokyklų bendradarbiavimo programos „eTwinning“ ambasadorė, tinklaraščio www.iklase.lt autorė, kompanijos „Apple“ mokytojų profesinio tobulinimo konsultantė. 2016 metų inovatyviausia kalbų mokytoja.

Diskusija: „Išmanus mokytojas“ gali ir keičia požiūrį į pamokas ir mokyklą jau šiandien“. Šeštadienis, rugsėjo 09 d., 11.00-12.00, ŠMPF ir JTBA erdvė.

Diskusiją inicijuoja programa „eTwinning“.

 

 

Ilma Skuodienė

(Vilniaus arkivyskupijos Caritas Užsieniečių integracijos programos vadovė)

Daugiau kaip trylika metų, konsultuoja, analizuoja ir teikia tiesiogiai paslaugas prieglobsčio prašytojams, pabėgėliams ir trečiųjų šalių piliečiams integracijos klausimais Lietuvoje.

Diskusija: „Prieglobsčio, imigracijos ir integracijos politika Lietuvoje. Kodėl svarbus suaugusiųjų migrantų švietimas“. Penktadienis, rugsėjo 08 d., 16.00-17.00, 

ŠMPF ir JTBA erdvė.

Diskusiją inicijuoja projektas „Epale“.

 

 

 

 Aya Kimura

(Studentė, šiuo metu lanko paskaitas LEU)

Magistrantė iš Japonijos, besispecializuojanti muziejų politikos srityje, šiuo metu aktyviai besidominti Lietuvos muziejų skaitmeninimo strategijomis.

Diskusija: „Studijos Lietuvoje – geriausias mano pasirinkimas ir sprendimas“, – sako studentai užsieniečiai“. Šeštadienis, rugsėjo 09 d., 16.00-17.00, ŠMPF ir JTBA erdvė.

Diskusiją inicijuoja programa „Erasmus+“.

 

Jolanta Griškonienė

(Jaunimo darbo centro specialistė)

Jaunimo darbo centro specialistė, dirbanti su moksleiviais ir jaunimu, konsultuoja profesijos pasirinkimo ir karjeros klausimais.

Diskusija: „Karjeros planavimas ir karjeros pasirinkimai. Ko bijome ir kodėl svarbu savo karjera rūpintis ne tik renkantis profesiją ar gavus diplomą“. Penktadienis, rugsėjo 08 d., 19.00-20.00, ŠMPF ir JTBA erdvė.

Diskusiją inicijuoja projektas „Euroguidance“.

 

 

 

 

Eskedar Maštavičienė

(Karo pabėgėlė)

Lietuvoje gyvenanti karo pabėgėlė iš Etiopijos, aktyviai palaikanti humanitarinės pagalbos idėjas ir tvirtinanti, kad pokyčiai prasideda nuo žmogaus.

Diskusija: „Prieglobsčio, imigracijos ir integracijos politika Lietuvoje. Kodėl svarbus suaugusiųjų migrantų švietimas“. Penktadienis, rugsėjo 08 d., 16.00-17.00, 

ŠMPF ir JTBA erdvė.

Diskusiją inicijuoja projektas „Epale“.

 

Diskusijas inicijuoja: