Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Didžiausioje „We run Vilnius“ bėgimo komandoje – 537 programos „Erasmus+” dalyviai

2016-05-24

Programos „Erasmus+“ Švietimo ir mokymo dalį Lietuvoje koordinuojantis Švietimo mainų paramos fondas iniciavo akciją „BĖK SU ERASMUS+“.

Akcijos metu Fondas subūrė didžiausią bėgimo komandą Lietuvoje. Komanda savo jėgas išbandė gegužės 22 d. vykusiame bėgime „We run Vilnius“.

„Bėk su Erasmus+“ komandą sudarė 537 programos „Erasmus+” dalyviai iš 49 švietimo institucijų – nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų iki švietimo organizacijų administracijos darbuotojų ar net šalies senjorų. 

Didžiausioje „We run Vilnius“ bėgimo komandoje taip pat bėgo studentai iš Lietuvos ir užsienio studentai, atvykę pasimokyti Lietuvoje iš 33 užsienio šalių pagal „Erasmus+“ mainų programą.

Komandos trenerė Vaida Žūsinaitė − lengvaatletė, vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė, daugkartinė Lietuvos bei tarptautinių varžybų čempionė bei prizininkė, Vilniaus maratono rekordininkė, užsitikrinusi vietą šiemet vyksiančiose vasaros olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire, Brazilijoje. Sportininkė tą rytą užėmė antrąją vietą "We run Vilnius" 21 km. pusmaratonio bėgime.

„Dalyvaudama įvairiose bėgimo varžybose aplankiau daugelį pasaulio šalių. Nesvarbu mokaisi, dirbi užsienyje ar sportuoji – kiekviena tarptautinė patirtis suteikia vertės asmenybei. Puoselėdami šias vertybes subūrėme ir didžiausią bėgimo komandą“, – sako V. Žūsinaitė.

Daugiau informacijos apie akciją bei bėgimo akimirkas rasite ČIA.

Naujienų kategorijos

Žymos