Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Dalinamės „Nordplus junior“ projekto sėkmės istorija!

2015-08-04

Nuo 2013 metų spalio mėnesio iki 2015 metų birželio mėnesio 48 mokiniai iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Švedijos dalyvavo projekte „Džiaugsmingas skaitymas“ finansuojamame "Nordplus Junior" programos. Projektu metu, sprendžiant realias problemas realių projektų buvo siekiama rasti inovatyvių būdų motyvuoti jaunimą skaityti knygas, naudojant naująsias technologijas. Projekto idėja suderinti kažką seno – skaitymą su kažko nauju – technologijomis, siekiant rezultato – edukacinio kompiuterinio žaidimo.

Tarptautinė vaikų ir mokytojų komanda iš Tartu Raatuse mokyklos (Tartu, Estija), Šiaurės kalbų mokyklos (Riga, Latvija), Jovaro progimnazijos (Šiauliai, Lietuva) ir Vålbergsskolan (Vålberg, Švedija) kartu su programuotojais sukūrė tikrą interaktyvų žaidimą pagal Žiulio Verno knygą „Kelionė į žemės centrą“.

Pirmo partnerių susitikimo Lietuvoje metu (2014 sausį) buvo išrinkta knygą, pagal kurią buvo kuriamas žaidimas. Antro susitikimo metu Švedijoje mokiniai kūrė žaidimo scenarijų. Latvijoje, trečio susitikimo metu, buvo kuriamos žaidimo iliustracijos, rengiama edukacinė žaidimo dalis. Paskutinio susitikimo Estijoje metu (2015 kovą) žaidimas buvo išbandomas bei tobulinamas, rengiamas vartotojo vadovas.

Žaidimas yra kiekvienam prieinamas socialiniame tinkle Facebook adresu: https://www.facebook.com/install/unity.php?app_id=1590825677802804. Žaidimą galima žaisti naudojant Internet Explorer bei Firefox interneto naršykles. Apple AppStore taip pat galima rasti ir išbandyti šį žaidimą. AppStore įveskite  Journey to the Center of Earth. Mokiniai ir mokytojai gali integruoti šį žaidimą į mokymosi procesą.

Projekto įgyvendintojai tiki, jog edukacinis žaidimas skatins mokinius skaityti, mokytis užsienio kalbų, bendradarbiavimą, kūrybingumą ir inovacijų naudojimą mokymo(si) procese.

Daugiau informacijos apie mūsų rasite: www.joyfulreading.se

 

Mokytojos Inga Žemaitienė ir Erika Remeikienė

Naujienų kategorijos

Žymos