Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Apie

Jau tradicija tapusi programos „Erasmus+“ iniciatyva suburti didžiausią bėgimo komandą vyksta TREČIĄJĮ KARTĄ! Šiemet švenčiame atkurtos Lietuvos 100-metį, o kartu minime ir tarptautinių švietimo mainų 20-metį.

Šia proga Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra suburs 600 „Erasmus+“ bėgikų!

Kviečiame ir JUS prisijungti prie „Erasmus+“ komandos 2018 m. gegužės 27 d. vyksiančiame „We run Vilnius“ 5 km bėgime ir būti didžiausios bėgikų komandos dalimi. „Erasmus+“ komandą į priekį ves programos bičiulė, olimpietė ir daugkartinė Lietuvos čempionė, bėgikė Vaida Žūsinaitė. Drauge su Vaida galėsite patobulinti bėgimo techniką ir pasiruošti bėgimui treniruočių metu gegužės mėnesį. Apie treniruočių laiką informuosime vėliau.

Dalyvauti bėgime ir burti komandas kviečiame visas programos „Erasmus+“ dalyves institucijas, kurios yra gavusios programos dotaciją. Dalyvaujančių institucijų komandą turi sudaryti iki 20 asmenų. Dalyvauti gali visi – nuo mokinio ir studento iki dėstytojo ar direktoriaus. Švietimo mainų paramos fondas atrinktų komandų dalyviams apmokės bėgimo „We run Vilnius“ dalyvio mokestį.

Registruokitės ir tapkite programos „Erasmus+“ ambasadoriais!

Dalinamės pirmųjų dviejų bėgimų įspūdžiais ir laukiame Jūsų 2018 m. gegužės 27-ąją dieną!

 

2017 m.

 

2016 m.