Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Baltijos šalių „Erasmus+“ agentūrų susitikimas – po 4 metų pertraukos

2022-08-24

2022 m. rugpjūčio 17–19 d. Rygoje įvyko programą „Erasmus+“ administruojančių Baltijos šalių nacionalinių agentūrų darbuotojų susitikimas. Jo metu agentūrų vadovai ir „Erasmus+“ projektų koordinatoriai bei specialistai dalyvavo ir plenarinėje sesijoje, ir teminėse darbo grupėse pagal savo veiklos specifiką. Paskutinis toks susitikimas vyko prieš 4 metus Tartu mieste Estijoje.

Plenarinėje sesijoje apie komunikacijos/informacijos svarbą šiuolaikiniame neprognozuojamame pasaulyje pranešimą skaitė NATO būstinės Strateginės komunikacijos centro Latvijoje vadovas Jānis Sārts ir futuristas, išradėjas ir knygos „Ateities įgūdžiai“ autorius iš Suomijos Perttu Pölönen. Pastaroji paskaita buvo skirta inovacijų kūrimo dėsningumams žmonijos istorijoje aptarti, lektorius pateikė įžvalgų apie inovacijų plėtros kryptis ateityje.

Teminėse darbo grupėse buvo dalintasi organizacine gerąja patirtimi, darbo metodais bei pasiektais rezultatais, pristatyti artimiausi ateities planai ir renginiai kiekvienoje iš šalių. Susitikimų metu diskutuota apie potencialias bendras veiklas siekiant glaudesnio visų trijų Baltijos šalių bendradarbiavimo įgyvendinant programą „Erasmus+“.

Kitas susitikimas planuojamas 2023 m. Estijoje.

Žemiau rasite keletą akimirkų iš susitikimo:

Naujienų kategorijos

Žymos