Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas skelbia naują konkursą į Lyderystės Akademijos 2018 vasaros stovyklą Jungtinėse Valstijose

2018-01-10

Jau penktąjį kartą Baltijos-Amerikos Laisvės fondas kviečia visus 11 klasių moksleivius dalyvauti BAFF Lydersytės Akademijos vasaros stovyklos programos konkurse.

Baltijos-Amerikos Laisvės fondas jau penktą vasarą organizuoja Lyderystės Akademijos programos stovyklą Jungtinėse Valstijose 30-čiai vienuolikų klasių gimnazistų iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. BAFF Lyderystės Akademijos tikslas yra suteikti unikalią progrą Baltijos šalių vienuoliktų klasių gimnazistams pasimokyti lyderystės ir verslumo, išbandyti save įvairiose praktinėse užduotyse ir susipažinti su JAV kultūra, o taip pat ir su savo bendraamžiais iš kitų Baltijos šalių. Specialiai paruošti dėstytojai padės dalyviams išmokti naudotis savo unikaliomis sąvybėmis ir patirtimis, mokantis verslumo ir lyderystės, taip pat padės lavinti jų įgūdžius.

Pažintis su JAV kultūra:
Buvimo Jungtinėse Valstijose metu Lyderystės Akademijos studentai turės galimybę susipažinti su JAV kultūra ir istorija – aplankyti Bostoną, vienu seniausių JAV miestų, pasižyminčiu turtinga istorija ir kultūra, Harvardo universitetą, stebėti beisbolo rungtynes. Programos pabaigoje dalyviai apsilankys Niujorke, stebės minias žmonių Times Square ir aplankys Vašingtoną, kuriame susipažins su JAV valstybės įkūrimo istorija.
 
Saugumas ir išlaikymas:
Programos Jungtinėse Valstijose metu dalyviams bus užtikrintas visiškas išlaikymas, puikios gyvenimo sąlygos Portlando miesto (Meino valstija) universiteto miestelyje. Taip pat garantuojme sveikatos draudimą ir visą parą veikiančią pagalbos tarnybą CIEE biure Portlande, Meino valstijoje.
 
Reikalavimai kandidatams:
Kandidatams turi būti  suėję ne mažiau kaip 16 metų  iki 2018 m. liepos 1 d. ir  2018–2019  mokslo metais jie turėtų mokytis 12 klasėje.
Kandidatų anglų kabos žinios turi būti pakankamos dalyvauti angliakalbėje programoje. Geriausi kandidatai turės dalyyvauti pokalbyje, kuris vyks anglų kalba.
 
BAFF Lyderystės Akademijos stipendija dengia: 
  • Tarptautinę kelionę lėktuvu
  • Išlaidas BAFF Lyderystės Akademijos programai
  • Apgyvendinimą ir maitinimą
  • Išvykas ir ekskursijas
  • Sveikatos draudimą ir visą parą veikiančią pagalbos tarnybą
               
Paraiškas į konkursą galima teikti iki 2018 m. kovo 4 d. Paraiškos formas ir visus konkurso reikalavimus rasite BAFF tinklapyje.
 
 

Naujienų kategorijos

Žymos