Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Atviras Azijos ir Europos fondo klasių tinklo kvietimas mokykloms

2023-04-07

Šiais metais Azijos ir Europos fondo klasių tinklas (#ASEFClassNet) kviečia mokyklas jungtis į dvišales partnerystes ir bendradarbiauti tema „Kuriant pokyčius: skaitmeninė švietimo transformacija dirbtinio intelekto eroje“. Tai 7 mėnesių trukmės gebėjimų stiprinimo projektas bendrojo ugdymo mokytojams ir pedagogikos studentams, siekiantiems tapti mokytojais. Projektu siekiama gerinti mokymo ir mokymosi aplinką pagrindinėse, vidurinėse ir profesinėse mokyklose visame pasaulyje.

16-asis „ASEFClassNet“ skirtas temai „Kuriant pokyčius: skaitmeninė švietimo transformacija dirbtinio intelekto eroje“. Pagrindinis projekto tikslas – vykdyti įvairias gebėjimų stiprinimo, dialogo ir tinklų kūrimo veiklas. Jų rezultatas – bendrojo ugdymo mokytojams suteiktos pagrindinės žinios, kompetencijos ir strategijos apie dirbtinį intelektą švietime (AIEd), siekiant pagerinti jų pedagoginius įgūdžius.

Taip pat siekiama, kad projekte dalyvaujantys mokytojai galėtų įtraukti ir įgalinti mokinius naudotis dirbtiniu intelektu ir pagerinti jų mokymosi patirtį per papildomą veiklą.

2023-iaisias „ASEFClassNet“ vyks hibridiniu formatu – birželio–gruodžio mėnesiai vyks veiklos tiek virtualiai, tiek gyvai.

Kaip dalyvauti?

Trukmė ir įsitraukimas

Daugiau informacijos rasite čia.

Naujienų kategorijos

Žymos