Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Atostogaudami Europoje pasijutote kaip vietiniai? Dalyvaukite foto konkurse ir laimėkite „GoPro“ kamerą!

2015-08-04

Pasidalinkite patarimais ir šiltais vasariškais įspūdžiais Instagrame su žyme #KaipVietinis ir kiekvieną savaitę laimėkite prizus, skirtus patogiau keliauti. Vasaros pabaigoje bus išrinkta geriausia nuotrauka su kelionių rekomendacijomis, o laimėtojas bus apdovanotas veiksmo kamera „GoPro!“.

Kaip vyksta konkursas?

  1. Dalinkis savo nuotrauka Instagram socialiniame tinkle su žyme #KaipVietinis.
  2. Konkurso organizatoriai kiekvieną ketvirtadienį (nuo liepos 9 d. iki rugpjūčio 20 d.) išrinks 3 geriausius tą savaitę paviešintus vaizdus su žyme #KaipVietinis ir paskelbs juos feisbuke.  Daugiausiai „patinka“ surinkusi nuotrauka taps savaitės nugalėtoja ir gaus savaitės prizą.
  3. Pasibaigus vasarai konkurso komisija išrinks pačią geriausią nuotrauką su jūsų vasaros įspūdžiais ir rekomendacijomis iš kelionių po Europą su žyme #KaipVietinis ir apdovanos jos autorių veiksmo kamera „GoPro HERO4“.
  4. Konkurso prizus gali laimėti tik tos nuotraukos, kurios atitinka autorių teisių reikalavimus.

Savaitės nugalėtojų ieškokite www.facebook.com/europos

Konkurso idėja: raginti žmones dalytis savo vasaros įspūdžiais ir rekomendacijomis iš kelionių po Europą su žyme, pabrėžiančia, kad būdamas ES piliečiu bet kur Europoje gali jaustis kaip vietinis.

Keliautojus pasidalinti vertingais patarimais ir įamžinti akimirkas kviečia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, radijo stotis „ZIP FM“, ES programos „Erasmus+“ atstovai Lietuvoje – Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra.

Plačiau: http://erasmus-plius.lt/naujiena/atostogaudami-europoje-pasijutote-kaip-vietiniai-dalyvaukite-foto-konkurse-ir-laimekite-gopro-kamera-162

Naujienų kategorijos

Žymos