Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

Apdovanoti „Kokybės konkurso 2021“ nugalėtojai

2021-10-01

2021 m. rugsėjo 30 d. atvirame naujos kultūrinės erdvės „Lukiškių kalėjimas 2.0“ kieme įvyko kasmetinis Švietimo mainų paramos fondo šventinis „Kokybės konkurso“ apdovanojimų renginys.

Jau keturioliktą kartą vykstančiame renginyje Švietimo mainų paramos fondas apdovanojo kokybiškiausius „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektus įgyvendinusias institucijas ir kitų veiklų dalyvius bei partnerius. Antrus metus iš eilės buvo apdovanojami kokybiškiausi Sporto rėmimo fondo projektai. Šiemet pirmąkart apdovanojimo sulaukė tvariausi ir gamtai draugiškiausi projektai bei tie, kurie stipriausiai skatina įtrauktį ir skaitmenizaciją. Taip pat buvo teikiamos padėkos „Erasmus+“ ir valstybinių stipendijų programas įgyvendinusioms institucijoms už jų ryžtą, drąsą ir pastangas COVID-19 pandemijos metu, bei įteikiami sertifikatai Europos inovatyvaus mokymo apdovanojimų nominantams.

Susirinkusius svečius pasveikino Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė. Savo patirtimi, ir įkvėpimu dalinosi paralimpinių žaidynių čempionas ir dabartinis Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius. Įžvalgų apie įtrauktį ir atskirtį nepagailėjo su nuteistais asmenimis šiuo metu dirbanti organizacijos „Caritas“ atstovė Aistė Natkevičiūtė. Apie tvarumą žinią skleidė „Kūrybos kampo 360“ įkūrėjas, tvaraus vartojimo šalininkas, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ ambasadorius Giedrius Bučas. Skaitmeninių švietimo technologijų vystytojo Lietuvoje patirtimi dalinosi globalios internetinių mokymų platformos „BitDegree“ įkūrėjas Danielius Stasiulis.

Dėkojame mūsų administruojamų programų projektų vykdytojams – kartu su Jumis kuriame ateitį.

2021 m. Švietimo mainų paramos fondo „Kokybės konkurso“ nominantų ir nugalėtojų sąrašą rasite ČIA.

VISAS renginio nuotraukas rasite ČIA.

Renginio akimirkos:

Naujienų kategorijos

Žymos