Šioje svetainėje informacija neatnaujinama. Naująją svetainę rasite adresu https://smpf.lrv.lt

Švietimo mainų paramos fondas

EN

2016 metais projekto „Nacionaliniai „ECVET“ ekspertai“ veiklų įgyvendinimą tęsia pasipildžiusi ekspertų komanda

Projekto „Nacionaliniai „ECVET“ ekspertai“ pagrindiniai tikslai yra: skatinti ir plėtoti „ECVET“ pritaikomumą ir naudojimą Lietuvoje; įgyvendinti Europos Parlamento ir Tarybos rekomendacijas dėl Europos kreditų sistemos profesinio mokymo srityje sukūrimo; skatinti kurti ir naudoti „ECVET“ kaip mokymosi visą gyvenimą principą, kuris yra strategijos „Europa 2020“ dalis pažangiam, tvariam ir integraciniam augimui. Nuo 2014 metų nacionaliniai „ECVET“ ekspertai dirba 4 pagrindinėmis kryptimis: 1. mokymai ir konsultavimai profesinio mokymo įstaigoms; 2. pagalba formuojant politiką; 3. informacijos apie „ECVET“ sklaida; 4. „ECVET“ bendruomenės kūrimas.

2016 metais projekto „Nacionaliniai „ECVET“ ekspertai“ veiklų įgyvendinimą tęsia pasipildžiusi ekspertų komanda. Iki šiol projekte dirbo keturi ekspertai: VšĮ Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roma Šimukauskienė, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro Kvalifikacijų formavimo skyriaus vedėjas Saulius Baliukynas, VšĮ Kauno mechanikos mokyklos direktorius Dr. Paulius Čepas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų profesinio rengimo skyriaus vadovė Aušra Giedrienė. Komandą papildė dar 3 ekspertės: Vytauto Didžiojo universiteto Edukologijos katedros docentė Aušra Rutkienė, Šiaulių profesinio rengimo centro projektų vadovė Giedrė Chrapač ir VšĮ Efektyvaus valdymo sprendimų centro programų vadovė Odeta Kupetienė.

Kviečiame Lietuvos profesinio mokymo teikėjus tiesiogiai konsultuotis su nacionaliniais „ECVET“ ekspertais, kviestis konsultacijoms į profesinio mokymo institucijas. Ekspertų kontaktus rasite ČIA